| elamit a întrebat:

As dori sa inchid acest cont, cine ma poate ajuta? multumesc

Răspuns Câştigător
daniela
| daniela a răspuns:

Sus in dreapta cu culoarea albastra gasesti cuvantul contact. Dai clic si ii spui Ralucai sa -ti stearga contul. Si gata. Pacat insa ca renunti. Poate te mai gandesti

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Trimiti un mesaj adminului site-ului (la Contact, sus pe pagina, in dreapta)si ceri anularea contului.

| EUSIATIT a răspuns:

RALUCA e in masura. dar ce te deranjeaza? la acest site?/? as dori sa mi spui daca vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluca.

| imit2001 a răspuns:

Dar cine te-a supărat frate?