| aNda15 a întrebat:

As dori sa-mi varuiesc dormitorul in 2 pereti de o culoare, 2 de alta. Ce culori credeti ca s-ar potrivi?

4 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Salut. Eu mi-am facut in degrade. Am inceput cu albastru mai inchis, de unde incepe lumina mai puternica, si am terminat tot cu albastru dar deschis. Fiecare perete un alt fel de albastru. Pe tavan mi-am pus multe leduri care seara se aprind si de senzatia ca esti afara Este super. Pa

| Kittynika a răspuns:

Roz-mov albatru-galben verde-galben mov-albastru

| Kittynika a răspuns:

Nu folosi portocaliu sau rosu.se spune ca aduce cosmaruri noaptea si stare de iritare si neliniste. Cele mai bune pentru camera de dormit sunt verde si albastru deschis.

| deedee_3754 a răspuns:

Rosu cu portocaliu:X
mov cu albastru ( poti face piramida si inauntru la ''piramida '' sa faci albastru)