| Nessie a întrebat:

Cu ce culoare ar trebui sa varuiesc in dormitor, daca mobila este visinie? (fara roz, Orange sau rosu) Ar merge un crem? Sau ce alta culoare deschisa s-ar potrivi?

Funda+ vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineînţeles că ar merge crem, este o nuanţă plăcută, caldă, dar după părerea mea ar merge şi un alb cu imprimeuri vişinii, s-ar asorta perfect.
Oricum, rămâne la alegerea ta.
Numai bine!

3 răspunsuri:
| piTiCcu a răspuns:

Da,s-ar potrivi un crem happy

| Larsette a răspuns:

Ar merge foarte frumos cu crem deschis. Crem cred ca e cel mai potrivi, alta culoare deschisa nu prea vad.

Întrebări recente