| pusymic24 a întrebat:

As dori si eu daca ma poate ajuta cineva. Am un samsung 5230 si am vazut la cineva o pisica care vb pe telefon as vrea si eu dar se pare ca nu merge dar daca se pote ceva asemanator

1 răspuns:
| redtulip a răspuns:

Da am si eu acea pisica, Tom se numeste si repeta dupa tine orice cuvant dar cu glasul lui si e foarte haioasa. Acel program trebuie instalat in market daca ai pe telefon si mai o conditie sa ai internet pe telefon de unde descarci si instalezi aplicatia. Este gratis. Ai sistem android pe telefon?