| danyyyel a întrebat:

As dori un sfat in legatura cu : Cunosc o fata si vorbesc cu ea pe yahoo si mi-e frica sa vorbesc cu ea in realitate vreun sfat se poate? mersi anticipat daca se poate cat mai multe pareri...

Răspuns Câştigător
| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia. ti inima in dinti si invit-o... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste. te k nu e mare scofala...

succes happy

17 răspunsuri:
| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

| patriciaxd a răspuns:

Pai c e asa de greu? invit-o undeva unde tu te simti in largul tau, i.ai un suc, ceva si apoi mergeti si va plimbati... iar din moment ce vorbeste cu tine pe yahoo si a acceptat sa vina la intalnire e clar ca si ea te place thinking asa ca ia.ti inima in dinti si invit-o ... primele momente vor fi stanjenitoare, dar cauta un subiect comun si vorbiti, si restul vine de la sine. gandeste.te k nu e mare scofala...

succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ti-e frica? Oricum va trebui sa va intilniti la un moment dat, altfel nu se poate. Asta-i pasul urmator, pe net doar v-ati cunoscut. Ce rost are sa amini? Risti intre timp sa cunoasca pe altcineva, in realitate nu pe net si s-o pierzi. Asa ca... fa-ti curaj si mergeti la un sucwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zic si eu ca Bro, dar nu pot sa ma abtin sa remarc cat de tupeist este sensei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furni hi hi hi tongue