| ViseColorate_4467 a întrebat:

As vrea niste site-uri cu haine moderne pentru adolescenti, mai exact pentru fete, romanesti de unde as putea sa comand, dar sa nu fie foarte scumpe.As vrea sa fie cu haine tineresti ca pentru noi adolescentii.Va rog mult ca nu gasesc caut de foarte mult timp un hanorac dragut, ceva cu imprimeu pe spate sau sa aiba ceva dragut, funny pe el si sa nu fie babesc. Voi va comandati haine de pe net? de pe ce site-uri? si daca da v-a venit comanda exact asa cum ati dat-o adica nu cumva sa vina alta marime culoare sau model.

4 răspunsuri:
| cretzufinish a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/ cel mai tare site online;)

| l0rre a răspuns:

Nu am comandat niciodata de pe net.Nu prea am incredere.Prefer sa vad haina. fata in fata

| @@ a răspuns:

Mereu mi-am luat haine de aici
www.eastbay.com

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-online.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa