| AndyDeea9999Bibi a întrebat:

As vrea niste urari de pasti.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasteti fericiti!

| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Iata niste urari moderne:

1 Fie ca lumina sfanta sa-ti lumineze etc. etc. Chiar credeai ca o sa iti dau o urare din asta plictisitor? Doar esti o persoana speciala! Sarbatori fericite!
2 Toata lumea isi doreste Paste fericit, dar tie cine-ti ureaza sa fii fericit? iti urez eu! Pastele se descurca singur, eu pe tine te vreau fericit/a!
3 Stiu ca Pastele inseamna lumina. De aceea propun sa iesim intr-un club cu superproiectii
4 Pentru ca e criza, m-am hotarat sa iti dau un sms cu urari de bine. Dupa ce il citesti, te rog sa mi-l trimiti inapoi ca sa-l dau si altora. Paste fericit.