| iyony19 a întrebat:

As vrea sa stiu de la cei care au primit alimente de la uniunea europeana anul acesta, ce alimente se da si cate pungi de fiecare? pls pentru ca luni imi da si mie si as vrea sa stiu ce se da

2 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Se da faina de grau, zahar, biscuiti, eugenii. Am auzit ca astea se dau.

| AtateaConditii a răspuns:

Se dau 5 pachete mamaliga, 7 pachete orez, 4 zahar, 15faina, 3macaroane, 1 conserva fasole, 3 conserve mazare, 7 sticle de 1 litru ulei, 3 conserve bulion. Fundă?big grin