| ddeeaa a întrebat:

As vrea sa va rog ceva. Maine eu trebuie sa predau un test la romana si nu stiu doua puncte de la testbig grin si v-as ruga mult sa ma ajutati deoarece vreau sa iau nota buna. Multumesc anticipat. Sa nu uitam ca pentru raspunsul corect dau fundita.

1. Precizeaza functia sintactica a cuvintelor din secventa: sunt ocupate de cei care...

2.Motiveaza folosirea virgulei in enuntul: Sa nu se supere colegii, il previn.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nst draga de asta te duci la scoala