| RAY a întrebat:

As vrea sa vorbesc cu o persoana care a trecut printr-o experienta intre viata si moarte

6 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Daca au fost mai multe, mai vrei sa vorbesti cu mine? laughing

| RAY explică (pentru Endoryus):

Da

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

De ce nu cauti tu alt site daca vrei sa vorbesti ceva atat de personal? Vad ca aici nu a mai raspuns nimeni si eu nu sunt genul sa vorbesc despre intamplarile din viata mea. Quora sau alte site-uri de genul. Gasesti tu, esti baiat mare.

| RAY explică (pentru Endoryus):

Nu stiu sa scriu in engleza, dar e o idee buna

| Endoryus a răspuns (pentru RAY):

Inveti Rainhard.

| varsanofie a răspuns:

Salut Ray, observ că pe o parte cauți a vorbi cu persoane care au trecut printr-o experiență intre viață și moarte, și pe cealălaltă stăm să ne contrazicem care e cu știința., tu care cauți o persoană care a trecut printr-o experiență sau cei care au trecutwinking scuze că mă iau de tine dar mă oftic când avem idei și concepte fixe. anyway, dacă vrei să vorbești despre experiențe între viață și moarte poți să-mi dai un mesaj explicându-mi ce înseamnă mai exact experiență între viață și moarte. Dacă încetează inima din a mai pulsa se pune ca experiență? Dându-ți ultima suflare ca și când nu ai mai vedea ziua de mâine, așteptându-te a muri, fără a cunoaște sau a ști ce se află după, sau ce va urma, lăsându-te în voia sorți sau în voia morții. Anyway, revenind pulsând inima altfel, părând totul altfel, putând spune o experiență de ne uitat, plăcută chiar. Ciudat este ca frica de moarte revine, rămânând cu teoria halucinantă. Sper să-ți fie de folos. te salut!