| Ella_4255 a întrebat:

As vrea si eu niste detalii despre Colegiul National Vasile Alecsandri Galati daca se poate un orar de cls 9 sau niste informatii gen la ce se dau teze, cum is profii peacolo. Cn ma ajuta? big grin aa mentionez ca ma intereseaza profilul mate info ( oricare din ele ala cu intensiv info sau cel cu bilingv engleza ). Plzz ajutati-ma dau funda! ^_^

1 răspuns:
| Mixeruş a răspuns:

Uite eu sunt din Basarab(Bucuresti) Dar te pot ajuta cu un orar de clasa a 9 happy De exemplu daca te duci la FILOLOGIE :Romana(4 ore), Engleza(3),Franceza(3),Germana(1),Latina(1),Istorie(2),Geografie(2),Matematica(2),Chimie(2),Fizica(1),Muzica(1),Religie(1),Biologie(1). PEntru MATE-INFO Elimini doar germana,si latina! TEze se dau la Filologie:Romana,engleza(franceza), istorie(geografie), LATINA...MATE INFO :mate, chimie, biologie si nu mai stiu laughing! CAM ATAT