| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu ce facultate imi recomandati, mi-e frica de viitor foarte tare.nu -mi place matematica, chimia, fizica, contabilitatea laughing dar retin f repede limbile straine, dar asta nu cred ca ma poate ajuta f mult in viata, as vrea sa am o slujba foarte banoasahappy sunt a 10-a.rog seriozitate, multumesc:*

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poți orienta așa www.alegefacultatea.ro
Nu uita că în prezent facultatea este o loterie.
Succes.
Pa, pa.

| Deennn a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie. :d
Si eu sunt a 10a si sunt la profil de finante. :-?
Nu pot spune ca nu-mi place contabilitatea, dar ador limbile straine. :x
As vrea o facultate de uman, nu stiu, de limbi straine ceva. :d
Desi nici de contabilitate n-ar fi rea. :>
Poti sa te interesezi aici : http://limbi-straine.ucdc.ro/
:-*
Bafta. :x