| anonim_4396 a întrebat:

Asa e moda la Romani? nu esti de acord cu ei si iti trimit mesaje penibile de genul?

"Da-mi un id o adresa ceva, sa iti vad moaca sa stiu pe unde te gasesc. Promit ca vin eu platesc eu toate cheltuielile chiar propria-ti spitalizare. Astept mesaj, mersi. Ca sa vezi cat de retardat mintal sunt, vreau sa-ti demonstrez."

Serios, cat de penibil sa fii sa trimiti asa ceva?

18 răspunsuri:
| William a răspuns:

Da-i la unul din asta adresa ta si facebook-ul si vezi ce se intampla laughing)

| RAY a răspuns:

O natiune inculta si salbatica ce sa spun

| LoveSleep a răspuns:

La câte d'astea am primit....hehe laughing

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu am primit asa ceva, dar imi imaginez ca este posibil. Nu ma mira, cand vine vorba de romani, multi se comporta asa si in realitate.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu nu mai stau la vorba.te depistez prin satelit si intru peste tine in casa daca ma calci pe bec.

| anonim_4396 explică (pentru SergiuBoss11):

Si daca stau intr.o rulota, te-ai ars este? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În general așa sunt conflictele amăreștenilor pe Internet.
Ăia cică mai elevați au altele când ai conflicte cu ei:
- „ești frustrat/ă"
- „ești virgin/ă sau nef..."
- „ești sărac/ă"
- „ești comunist/ă"
- etc.

Welcome to the Romanian Internet.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu tu dar eu sunt de parere ca trebuie sa fii foarte penibil sa trimiti asa ceva. in 3 ani de TPU nu am trimis asa ceva si e prima oara cand primesc asa ceva laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

TPU e doar un site.
Dar gasesti oriunde (forum, comentarii articole, videouri YouTube, etc).
Oricat ai incerca sa eviti conflicte, e imposibil ca macar o data sa nu gasesti un tigan virtual care sa te copleseasca cu educatia lui.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

TPU e minciuna fata de Youtube laughing. sau cand joc gta online, doamne cati de genul sunt acolo rolling on the floor. unu mai prost ca altul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

și majoritatea dintre ei, n-au nici măcar buletin.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred ca are. cel putin fata lui de depriat asa ar zice. cel de sus e baiatul care te pupa in fund la o intrebare despre greutate cu o fata de 1.70. haios ca eu doar ii pun o intrebare si el sare de cu.r in sus.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

acum am înțeles despre ce vorbești laughing dar na, e greu să accepți și părerea celorlalți. chiar părea ok laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu am o problema cu ce facea. baietii care nu le au cu fetele reale se dau la alea pe internet. m-a deranjat faptul ca dadea informatii tampite

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

știu, el e cu matrimoniale.ro. deranjant e că nu știe să comunice și trimite mesaje de genu. oamenilor de tipul lui le e mai ușor să-ți dea una în bot, decât să rezolve lucrurile vorbind.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing saracul

| KoJoXMgoD a răspuns:

Îs numai gura de ei laughing))

| anonim_4396 explică (pentru KoJoXMgoD):

Parca nu stiu toti asta laughing. numai retarzi de genul trimit mesaje de genul