| Sabrine a întrebat:

Aseara am avut un vis ciudat. Am visat ca stateam pe un zid si ma uitam cumva la inmormantarea mea si parca nu eram eu. Si niste maicute purtau o cruce neagra. Mi-e frica sa nu fie de bine! Daca am sa mor sau daca o sa moara cineva cunoscut? Ajutati-ma sa aflu ce inseamna. Pls, help!

1 răspuns:
| 211wasgnij a răspuns:

Am sa-ti dau doua vesti: ai sa mori, e cea rea si nu se stie cand, e cea buna.
Informeaza-te pe site-uri, scrie pe google interpretarea viselor, si intra pe o pagina gasita de acesta si vei vedea ca moartea in vis reprezinta schimbare, nu neaparat in rau.
Persoanele care au dus o viata curata isi viseaza moartea dar in cazul acesta li se arata si data cand aceasta ar trebui sa se implineasca.
Cand ai vise urate, ai putea cand te trezesti din pat sa rostesti un "Tatal nostru" si te vei mai linisti.