| KingJulien a întrebat:

Asta e cea mai proasta vacanta de vara, deci, ieri, 15.06.2011,a fost premiera si dintr-o joaca am scris ceva urat despre o profesoara (,,-mai concediat-o pe profa de romana si pe profu de mate,,)si aia a vazut si bineinteles s-a suparat na mai primit florile de la noi si eu m-am dus si mi-am cerut scuze, dar ea s-a uitat ca la un rahat la mine si la celelalte fete frumos, iar doamna diriga na zis nimic (,,-de ce ai scris mai fetita asa ceva ca tu esti o eleva cumnte,,)si eu am tacut si colegi sau suparat pe mine. iar profa de romana nea cerut id-urile si i l-am dat (asta s-a intamplat inainte de incident)si ma simt atat de prost chiar daca i-am cerut scuze.va rog sa-mi dati un sfat, aici, pe TPU e sg loc unde pot sa spun ce am pe suflet crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost frumos ce ai făcut, însă faptul că ţi-ai cerut scuze şi că îţi pare rău trebuie luat în consideraţie.
Stai liniştită!
Până la anul îi trece supărarea şi va fi ok.
Este jenant într-advăr şi înţeleg ce se petrece acum în mintea ta, dar încearcă să te relaxezi şi să scapi de gândurile astea, este aproape vacanţă, bucură-te de asta!
Şti, psihologic vorbind, gândurile negative atrag după ele întâmplări rele, iar gândurile pozitive ajută.
Ca să te mai linişteşti îţi recomand un film - the secret- şi o să te ajute.
Vacanţă plăcută!

1 răspuns:
| Radioactive a răspuns:

Pe lângă asta, cred că ştiu de ce te urăşte aşa de mult. Deoarece nu prea înveţi la materia ei. Serios, tu chiar vorbeşti româneşte? Cu ortografia aia şi cu logica frazei, nu prea cred...