| Neymar2 a întrebat:

Vreau sa va povestesc ceva :

Anu trecut la scoala : Aveam o profesoara de romana care nu stia f.bine sa puna note. Si mereu cand ma asculta pe mine si pe Silviu si Dragos mie imi punea 1 punct 2 puncte in plus ( eu nu eram la meditati ). Silviu era un baiat care se pricepea f.bine la matematica si facea mereu temele la mate si le dadea la colegi si le spunea sa nu imi dea si mie tema ca altfel nu le mai da. Dragos era cel mai favorizat de diriga... si numa mai baga nimeni in seama. Ma vrb pe la spate doar datorita profei de romana pe care ii stiu numele si unde sta.straight face Ei cred ca am dat bani la profa de romana ca fac meditati si astea. Sunt ignorat de toti!

Ba chiar imi aduc eu aminte pe mine m-a trimis diriga cu o colega sa iau flori si porcari pentru profesoare ca sa vrb despre mine cu colegi straight face ( o diriga vai de... oh go on )

P. S:A trecut perioada asta. Si-au cerut scuze si-au dat seama ca au gresit. Insa doar Silviu si-a cerut scuze cum ma pot razbuna pe Dragos angry

6 răspunsuri:
| MissLaura a răspuns:

De ce sa te razbuni? Dece nu ii zici in fata pur si simplu ca e un fraier si nu ii zic de ce ii i-ai spus asa, il lasi in ceata si se simte nedumerit si enervat! Si cam, gata razbunarea! Crede-ma merge!winking

| raduuul a răspuns:

In opinia mea razbunarea nu ajuta la nimic : ''Ochi pentru ochi si toata lumea ramane oarba

| roxanik17 a răspuns:

Fi si tu indiferenta cu el.si arata-i ca esti mult mai buna ca el ...bafta

| chelie91ptm a răspuns:

Scuipal

| Akuryo a răspuns:

Razbunarea este arma prostului.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invata mai bine ca el, si demonstreaza-i ca e slab si prost.