| BiiBiis a întrebat:

Astazi dimineata cand eram pe punct de trezire am auzit niste voci ca si cum 2 persoane ar fi vorbit in holul meu, dar nu intelegeam nimic din ce vorbeau, Am auzit ca zic ceva dupa care am deschis un pic ochii, desi nu eram complet lucid am auzit din nou dupa aceea m-am trezit de tot si nu am mai auzit absolut nimic, nu era nimeni pe hol, toata familia dormea. Eu ma intreb cum am putut sa aud atat de tare vocile chiar daca am deschis ochii desi nu eram complet lucid? Oare am visat? Dar cu ochii deschisi?! Imi este greu sa cred ca am visat, Oare am avut halucinatii? Se auzeau vocile foarte tare desi nu intelegeam nimic din ce vorbeau! Tin sa mentionez ca sunt si racit si la mine in camera este cam foarte cald (dorm cu capul langa calorifer) Oare conteaza asta?

Multumesc

6 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Visai mai mult ca sigur

| AnaEindragostita a răspuns:

Sa auzit de la vecini

| snowflake a răspuns:

Probabil ai atipit, fara sa iti dai seama happy

| UPSsss a răspuns:

Visai si mie mi se mai intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stai la bloc se poate auzii de la vecini, unele placi au un spatiu gol de 10 cm unde a fost introdusa vata de sticla pentru capitonare termica, cu timpul vata s-a deteriorat si placile au rezonanta, asa mi s-a intimplat si mie cu vecinul de sub mine, am auzit scandal in bloc si am crezut ca era de la el dar era de la alt vecin

| lovely1993 a răspuns:

Nu e bine ca dormi cu capul linga calorifere, mai bine fa o schimbare in camera astfel incit sa dormi mai departe de calorifere... cred ca ai visat