| ammi a întrebat:

Astept foarte mult vacanta de vara si cred ca si voi. Voi ce planuri aveti pentru vara?

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Vacantale mele sunt cam toate la fel, fara ca asta sa ma plictiseasca.Stau toata vara in casuta mea de la tara, fac tot ce trebuie pentru ca gradina sa fie frumoasa si plec pentru cateva zile pe Ceahlau si apoi undeva unde se poate intalni Mediterana.Si in fiecare inceput de toamna ma intorc cu forte proaspete, gata s-o iau de la capat cu indatoririle.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu nu o aştept mai deloc.
La cât o să am de muncă în vară, aş vrea ca luna mai să aibă 60 de zile, serios.

| lala178 a răspuns:

In mod sigur o sa mi-o petrec impreuna cu prietenii.La plaja, la strand, la mare, la munte + aniversarea mea si majoratul unei prietene, la bunici, in tabara...multe planuri, vacanta sa fie!

identitate
| identitate a răspuns:

La vara vreau sa astept toamna.

| FashionDiva a răspuns:

Spania :-> plaja, soare, nisip... sper ca nu capsuni si portocale