| Printesyka a întrebat:

Ati avut un moment in care nu ati avut mai nimic de facut? Ce ati facut sa va dezmortiti din acea plictiseala?

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Am iesit in oras, sigur gasesc ceva de facut cand ma plictisesc.

2 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Nu e plictiseală, e pur şi simplu facerea nimicului.Fac asta de multă vreme şi-mi place aşa mult să stau şi să nu fac nimic încât mă gândesc să-mi petrec mai mult timp făcând asta.

| UnunderstoodArtistHere a răspuns:

Am inceput sa ma plimb prin casa dar m-am ratacit prin holurile alea si am sarit pe geam sa ma pot intorce in camera mea