| anonim_4396 a întrebat:

Ati avut vreodata experiente cu supranaturalul? Daca da puteti da si detalii?big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Are legatura cu Dragoste si sex?

| BiggestNoob a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Probleme gogule?

| Maya2014 a răspuns:

Am avut parte de atat de multe incat mai bine nu le stii.Crede-ma,"supranaturalul" e mai mult de rau decat de bine.Si aici nu ma refer la tampenii gen: daca te duci in fata unei oglinzi in miez de noapte, cu lumanari aprinsi si strigi nu stiu ce nume, apare o "chestie" care iti taie gatul oh go on. Eu zic de intamplari adevarate pe care nu ti le doresc.Nu stiu cat de adevarata e faza cu fantomele, dar stiu sigur ca Raul se poate arata.