| sonia7026 a întrebat:

Ati avut vreodata senzatia ca Dumnezeu vrea sa va puna la incercare prin anumite obstacole, dupa care tot El v-a ajutat?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa, si cand zic acest lucru, nu il zic de dragul votului s-au sa ma aflu in treaba...mai pe scurt, in postul pastelui, am fost grav bolnava de am zis ca acela va fi sfarsitul meu, apoi cu credinta si tinand tot postul inclusiv vinerea mare am tinut post negru am reusit sa trec peste toate, nu mai zic ca am umblat prin medici plimbandu-ma de-la unu la altu negasindu-mi un dignostic, dar prin credinta si fff multe rugaciuni si carti citite, azi ca exemplu va pot scrie pe acest forum... si da exista cineva acolo sus care are grija de toti si de toate, mai ales daca ai credinta si este curata.o zi cat mai placuta:X:X:X:si plina de bucuriihappy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da si acum ma pune la incercare cu munca nu gasesc nimic si astept sa faca el un miracol si sa am parte de un servici.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Da chiar mi se intampla foarte des.Si am senzatia ca atunci cand zic ca nu mai exista nicio sansa sa rezolv ceva atunci El ma ajuta.

| Merrycriss a răspuns:

Da chiar de foarte multe ori.