| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Ati citit legendele olimpului? daca da cum vi s-a parut, daca nu ati vrea so cititi?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Da, am citit Legendele Olimpului şi sunt foarte interesante, e bine să citeşti şi să ţii minte despre ce e vorba... Mi se pare interesant să cunoşti zeii şi ce au făcut ei.

4 răspunsuri:
| alessia a răspuns:

Mda am citit=o e super cartea...chiar ti-o recomand... pup si bafta.

| Bya132 a răspuns:

Da, am citit Legendele Olimpului.Este foarte frumoasa si interesanta. Ti-o recomand!

Bafta!

| vanny2000 a răspuns:

Am citit-o si este super.O recomand tuturor.Si la fel cum a zis Silvia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai eu am citit de nevoie pentru ca asa mia sp profa dar mau plictisit...