| andrey843 a întrebat:

Stie cineva daca exista filmul Legendele Olimpului? Am citit cartile si as vrea sa vad si film.

2 răspunsuri:
| andrey843 explică:

Da stiu de Troia am vazut filmul si mai e clash of the titans care tot asa e ceva ceva cu niste zei si cu perseu.Pacat.Sa speram ca poate vor face

| Maid a răspuns:

Buna.DIn pacate nu exista un film care sa cuprinda toate legendele asa cum le-am citit noi, exista niste productii spectaculoase HOllywoodiene gen Troia, care trateaza un singur subiect, respectiv razboiul troian, dar care nu prea respecta legenda intocmai...