| MisterKat a întrebat:

Ati fost pusi in situatii penibile/jenante?! Detaliati.
Am sa spun si eu. dar ceva mai tarziu happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cand am ajuns in Roma...la casa la care lucrez.
Astia si-au invitat fratii surorile...era ziua sefei mele...
In fine...toate bune si frumoase pana a venit fratele sefului meu...(un mare arhitect in Roma)
Am facut cunostinta cu lumea...si cand am ajuns sa dau noroc cu frate-su, eu am intins mana... el nici nu a ridicat-o...
Am crapat de ciuda...
Dar mi-a zis seful meu ca asa e el...si si-a cerut scuze sefu de la mine pentru fratesu 3 zile.

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu a fost cine stie ce...cand am luat 4 la fizica. m`a scos profa in fata imediat dupa ce am dat teza la romana, si nu stiam o boabalaughingM`a trimis inapoi in banca cu 4 in 2 secunderolling on the floor
Sau...cand m`a prins profa de engleza copiindlaughingAtunci mi-a fost rusinelaughingM`am facut cu un 2rolling on the floor

| JesterRO a răspuns:

Cand eram mic nu prea imi placeau poeziile...
In clasa a 4-a ne-a dat invatatoarea de invatat la fiecare aceeasi poezie. Invatasem doar cateva strofe dar din pacate nu mi-au picat strofele acelea...ci altele, din partea a doua a poezieilaughing. Am "poftit" in fata clasei si da-i drumul la plisc. Nimic.
Am mai stat un pic ca sa ma trimita inapi in banca, insa profesoara mai a dracu cum era, Mâţă o chema, s-a impacientat si a inceput sa ma intrebe de ce nu mi-am invatat poezia...eu foarte timid, nu-i raspundeam, dadeam din umeri. Inainte sa se termine totul, a zis: "N-ai mancat de dimineata?". eu: "nu..." (aveam pachetul la mine inca nemancat). A scos niste bani din portofel si mi i-a dat sa-mi cumpar un covrig de la magazinul scoliilaughing am venit inapoi cu covrigul in mana si mi-a zis sa incep sa-l mananclaughing M-am simtit penal cand au inceput toti sa radalaughing

| florar a răspuns:

Cine spune ca nu? dar daca intrebi, incepe tu.nu te sfii, totdeauna e cineva care a patit mai rau.