| nosferatu15 a întrebat:

Povestiti-mi cele mai penibile situatii in care ati fost pusi vreodata... Cele mai bune primesc voturi si funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off, sunt asa de multe si ma apuca groaza cand ma gandesc la ele:
- in ora de istorie, imi suna telefonul. Proful era mai indiscret si s-a uitat in mesajele mele. A inceput sa le citeasca in fata clasei. Credea ca sunt ale iubitului dar a inlemnit cand doar a vazut scris la contact...mami. Si si-a cerut scuze.
- aveam in clasa o handicapata, dar nu o puteau transfera la o scoala ajutatoare. Tipa era cleptomana si mai avea ceva, dar am uitat. Si treceam eu pe sub prag, cand vine din spate si imi trage pantalonii cu tot cu chiloti, in vazul tuturor straight face.
- cand o ruda mi-a descoperit existenta pe TPU. Nu imi stie, cred, contul dar s-a minunat uitandu-se pe prima pagina la intrebari. Imi era sila sa ii explic cam cum sta treaba aici, ca sunt si trolli.
- vorbeam cu cineva pe mess si in acelasi timp ma dadeam alta persoana, ca sa imi bat putin joc. Nu mai stiu de ce, acum vreo 2 ani. Si dintr-o data incurc eu mesajele si iti dai seama ce a urmat laughing.
- cand nu aveam minimul de cunostinte si ma faceam de ras, spunand "vaaai, ce interesant, de mult nu am mai vazut un avion cu reactie!".
Si cam atat imi amintesc, pana nu ma simt si mai penibil parca retraind acele momente big grin.