| LostInDreams a întrebat:

Ati incercat vreodata chestia cu ouale crude? Au un efect asupra vocii? As vrea sa incerc si eu, dar nu vreau sa ma chinui degeabalaughing. Altceva asemanator pentru o voce frumoasa puteti sa imi recomandati?

6 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

laughingChiar nu ai ce face? Eu zic sa o lasi balta! Ouale crude sunt foarte scarboase. (Mai demult mancam oua crude de prepelita)Eu nu stiu daca au efect sau nu, dar sincer mi se pare putin probabil sa iti schimbe vocea. Ce legatura au corzile vocale cu ouale?

| Narfundo a răspuns:

Chiar daca m-ar ajuta sa scap de vreo boala nu cred ca as da pe gat 2 oua crude:O dar sa stii ca am auzit de ce zici tuh.

| FreakyFred a răspuns:

Care-i faza cu ouale ca eu n-o stiu

| BubuLina999 a răspuns:

Mai. nici eu nu stiu.
ador sa cant dar nu sunt sigura ca am voce... unii prieteni imi zic ca eu cand frumos dar nu cred, asa am eu senzatia
dar cum am zis adoooor sa cand love strucklove struck

| eeleeeeeeeelllll a răspuns:

Pentru o voce frumoasa sunt necesare orele de canto.

| Simoni a răspuns:

Am auzit si eu de chestia cu oule. incearca totusi laughing
poate va merge :d