| DEBrown a întrebat:

Ati observat ca abia a inceput scoala si deja 90% din intrebarile de pe TPU sunt teme? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Că am ce raporta.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu o părere bună, normal!
Ori respectă politica ori vor fi suspendați.
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat, nu depaseste 90% dar cine crezi ca ii va ajuta? Nimeni.

caramela
| caramela a răspuns:

Da, este adevarat, si cred ca vom infiinta un nou site TPA= teme pentru acasa ori TPP= teme pentru puturosi

| Tweetymrrr a răspuns:

Hai să nu exagerăm! într'adevăr sunt mai multe întrebări prin care se cere ajutorul în rezolvarea temei, dar aşa a fost şi până acum. Anul trecut era la fel, plus că mai nimieni nu se sinchiseşte să răspundă la acele postări, ba chiar majoritatea le raportează.
Succes!

| Asiryx a răspuns:

Ca generatia facebook este prea lenesa sa isi faca temele. Ei vor totul de-a gata fara ca ei sa se chinuie. Vreau sa ii vad la BAC devil

| MoreFun a răspuns:

Sunt unii lenesi care vor ca ceilalti sa le rezolve temele. Se gasesc unii care ii mai ajuta (sincer nu stiu de ce). Dar sunt de acord cu @Asiryx. Vreau sa ii vad la BAC.