| NoNameJunior a întrebat:

cum a inceput scoala, imediat au inceput intrebarile despre teme. ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| neekole a răspuns:

Pai multi elevi nu se descurca, si poate ca nu au bani pentru meditatii. Nu stiu ce sa zic, este cam enervant dar poate unii chiar au nevoie de ajutorhappy funda?

2 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

E o idee foarte buna. Profesorii sunt platiti ca sa predea nu ca sa stea degeaba... Platim fondul scolii ca sa ni se predea nu ca sa platim profesori in particular... E chiar o idee buna

| améliee a răspuns:

Mi se pare enervant. De aceea nici nu raspund la astfel de intrebari.