| anonim_4396 a întrebat:

Ati patit vreodata ca noaptea cand va culcati, televizorul vostru sa scoata un sunet? Ca un pocnit sau alte obiecte de prin camera voasta sa scoata un sunet ciudat?

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da, am un mopnitor vechi cu led care face asta. dup[a ce il opresc la cateva minute se aude un poc.

| CIaudiu a răspuns:

Da, TV-ul la un moment dat scotea niste sunete de parca pocnea ceva in el.

| Anuket a răspuns:

Niciodată.

| MetisuI a răspuns:

Da obiectele mai scartaie mai ales daca sunt noi

| paulneamtu a răspuns:

Da boss. Mi se intampla destul de des. TVu geamu dulapu. E ciudat ca ziua ori nu se intampla ori nu le aud eu. doar noaptea le aud. Ma speriu si trag plapuma peste cap