Întrebare recomandată | mentholinks a întrebat:

Noaptea, cand va culcati, adormiti linistiti?

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

Adorm mai greu, si ma foiesc ca toti dracii.

7 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Da adorm linistit, eventual ma gandesc la ceva, si imediat ma ia somnul, zici ca as dormi o ora la cat de repede se face dimineata laughing

| LaChatte a răspuns:

Imagineaza-ti in somn o pajiste cu oi si...numara-le!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu... Adorm cu gândul la faptul că oricând se poate dărâma blocul, că vor pătrunde nişte asasini plătiţi la mine în apartament, că voi muri în somn, că mă voi trezi în Mexic şi voi fi nevoit să-mi schimb numele, că vor trage tancurile ruseşti în blocul meu sau că mă voi deştepta prea devreme.

| Alishia a răspuns:

Pun capu pe perna si adorm instantaneulaughing

| Cat a răspuns:

Daca reusesc sa-mi inchei socotelile cu ziua respectiva si nu ma chinuie nimic legat de viitor, atunci da.

| IngerG a răspuns:

Adorm linistit. Ma gandesc la lucruri frumoase inainte.

| JuLy1672 a răspuns:

Adorm foarte linistita, cum pun capul pe perna am si adormit si parca as dormi 30 de minute la cat de repede se face dimineata