| anonim_4396 a întrebat:

Ati place o persoana care a dintii urati?(galbeni/tartru/carii/strambi)

13 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde cât de gravă e situația, îți dai seama că dacă e o situație nasoală rău gen se observă din departe te deranjează, da acu daca omu e fain nu știu cât mai ții cont de asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Foarte amuzant

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu!
Imi si imaginez ce gura urat mirositoare si dezgustatoar are... scarbos!

Răspuns utilizator avertizat
| Andreeush a răspuns:

Există o mulțime de cabinete de stomatologie, oricum nu toată lumea are o dantură perfectă, unii poartă aparat dentar.
Cât despre carii trebuie mers la medic și se rezolvă.

| Plato a răspuns:

Mult mai mult decat o persoana cu "ati place".
Ce treaba am eu cu dintii omului?

| Crackman a răspuns:

Astea se repara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O dantură urâtă, diformă, neîngrijită poate spune multe despre un om. Până la urmă zâmbetul este cartea de vizită a oricărei persoane.Eu nu pot avea o altă părere despre o astfel de persoană decât că nu are pic de respect față de sine.Nu toți moştenim o dantură perfectă,albă ca laptele, dar asta nu înseamnă că nu poate fi plăcută ochiului sau cel puțin decentă. Este ca şi în cazul oamenilor graşi (nu cei plinuți, cu câteva kilograme în plus, nu toată lumea trebuie să fie manichin).Un om care nu pune preț pe aspectul lui fizic şi nu se străduieşte să arate cât de cât ok este, după părerea mea, un om care nu se respectă.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 explică (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Bine,cum spui tu.winking

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Doar nu cauti omul în gură...Pur si simplu se pot repara, nu e ceva atat de rău

| DevilRock a răspuns:

Nu!