| AstaMicaTeIubesteMoolt a întrebat:

Ati suferit in dragoste? Ce s-a intamplat atunci? Cum ati reusit sa uitati?

4 răspunsuri:
| Irmmma a răspuns:

Da... am plans o gramada! Doamne! Si degeaba! Ca nu merita.Si asa e, daca ai prieteni adevarati treci peste toate cu toate ca nu prea exista asa ceva straight face. Poate acum nu mai sufar asa mult si nu mai plang in niciun caz dar nu am uitat in totalitate.
Sper ca tu sa nu suferi!happy

Te pup :*

| pandaX3 a răspuns:

Hmmm... cel mai dureroasa cred ca e dragostea neimpartasita. Cand iubesti pe cineva dar acelui cineva nu ii pasa, si te doare sa il vezi pe strada cu o fata de mana, intorci capul ca sa nnu iti observe expersia tampita de pe fata : "de ce nu sunt eu aia cu care te tii de mana? sau cand se plangea ca e singur "de ce nu sunt eu acolo saa`ti alin singuratatea? "
da, ma rog, devin sentimentala si nu imi sta bine happy
Nu cred ca o sa il uit vreodata.

| diiiiiiia a răspuns:

Da, dmne si cat am plans! dar sa stii ca nu mertiha sa suferi asa. te distrugi pe tine oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu sincer n`am reusit sa uit. ce mi s`a intamplath m`a schimbat foarte mult...inca ma doare, nu pot uita. desi a trecut ceva timp acea rana a ramas, dar am reusit sa trec peste toate, pentru ca sti?! daca ai spijinul prieteniilor reusestihappy