| waXonwaXoff a întrebat:

Au fost romani pe vasul Titanic? Dar in filmul cu Leonardo DiCaprio, a jucat vreun actor roman?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.antena3.ro/......68458.html

6 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Uite dacă ai răbdare și chef citeste aici și afli dacă au fost români în filmul Titanic.
http://www.imdb.com/title/tt0120338/fullcredits#cast

De asemene în legătură dacă au fost români pe Titanic în realitate.Citește la baza pagini.
http://ro.wikipedia.org/wiki/RMS_Titanic#Rom.C3.A2ni_pe_Titanic

| Alejandra4785 a răspuns:

Nu au fost romani pe vasul titanic si nu nu a jucat nici un actor roman alaturi de leonardo DiCaprio heyy imi place poza tahee hee

| waXonwaXoff explică (pentru Alejandra4785):

Si mie imi place poza ta.adica actrita.E maxima dă bunaciune.Indiana Evans.

| Alejandra4785 a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Mda laughing asa este

| amytzzu2000 a răspuns:

Da au fost romani, si nu prea as crede ca in film au jucat romani...imi pare rau de ei ca sau scufundat crying

| amytzzu2000 a răspuns:

Am citit mai mult si intr-adevar am vazut ca a fost un milionar roman pe nume Cornel...al doilea nume nu il stiu.dar era milionar si da a fost pe vas si a supravietuit scufundarii.

| paaauul a răspuns:

Nuuu laughing