| RaDupc12 a întrebat:

Auziti aveti intamplari cu fantome? happy am si eu dar vreau sa aud si de la voi. ok cea mai buna poveste happy fundahappy bine ca eu am mai multe intamplari cam vreo 6-7 si la toate am vazut cante o fantoma necunoscute am si filmat una laughing serios e o fetita in spatele meu care lasa capul in jos e imbracata in alb. deci spuneti-mi intamplari cu fantome happy si daca vreti sa ascultati si ale mele contactati-ma pe id-ul radu_cristache50

Răspuns Câştigător
| dimofte3alex3 a răspuns:

Salut RaDupc iti povestesc ceva care chiar s-a intamplat:in 1974 intr-un cartier si Manchester(anglia), era o familie formata din 5 persoane cu 4 copii dintre care 2 fete si 2 baieti si mama.Intr-o seara,in timp ce mincau se aude un zgomot puternic la etaj,stiind ca nu este nimeni sus s-au dus sa vada ce se intampla,dar nu era nimeni,deodata un mic mobil se misca singur si se izbeste de perete, o data, de 2 ori, de 3 ori. speriati familiarii a doua zi cheama un jurnalist ca sa publice acadutul, dar jurnalistul cand a auzit a inceput sa rada, si inainte sa iasa din casa un scaun a inceput sa se miste singur si l-a lovit foarte grav la un picior.Cand a vazut ce s-a intamplat, foarte speriat fiind a sunat la politie. Dupa 2 saptamani fenomenele se faceau din ce in ce mai grave.nimeni nu putea sa isi dea seama ce se intampla sau cine era.In a treia saptamana familia se decide sa chieme un avocat(un perieten de familie)sa incerce sa vorbeasca cu spiritele:cand a ajuns in casa cu pricina avocatul, a inceput sa faca intrebari agresiva adresanduse spiritului...acesta raspunde cu o vocee non umana spunand ca acea casa e a lui si ca el a murit in ea si ca nu vrea sa o paraseasca, cand au auzit aceast lucru proprieterii au decis sa se mute in alta casa.Se spune in Anglia ca inca acum acea casa este infestata de acel spirit(nu este o gluma)lasa-mi un mesaj daca ti-a placut

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea nevazuta sa stii ca exista! Cand omul moare, ii iese spiritul din trup.Si,iti dai seama...cate spirite sunt.Plus ingerii si demonii.
Un spirit de demon poate sa intre intr-o casa daca a fost ingropat sub casa sau daca a murit/locuit in ea.
Dar daca preotul ti-a sfintit casa si crezi in Dumnezeu, esti pazit de asemenea lucruri.
Ai citit marturia Gloriei Polo:http://www.scribd.com/......-26000-809

| RaDupc12 explică:

Mi-a placut

| RaDupc12 explică:

Aa eu am trecut prin astea stiulaughing