| Dari_Darius_1998 a întrebat:

Aveți statusuri/notițe gen : " Acel moment când... "?

1 răspuns:
| XXSupradozaDeVisexx a răspuns:

Acel moment cand vrei sa dai un raspuns ironic despre duminica si iti dai seama ca mai sunt inca 39min pana atunci.
Acel moment cand incepi sa razi si incerci sa te opresti dar te uiti la o persoana si incepi din nou sa razi.
Acel moment ciudat cand incerci sa nu te uiti la o persoana care se holbeaza la tine.
Acel moment cand cineva iti ia gluma mult prea in serios.
Acel moment cand ii spui cuiva "La revedere!", dar amandoi mergeti in aceeasi directie.
Acel moment cand nu stii cum sa ii spui cuiva ca are mancare ramasa intre dinti.
Acel moment cand seful tau iti trimite o cerere de prietenie pe Facebook.
Acel moment cand ii spui din greseala "mama" unei profesoare.
Acel moment cand altcineva raspunde corect la o intrebare la care stiai si tu raspunsul.
Acel moment cand ajungi la o petrecere si vezi pe cineva imbracat la fel ca si tine.
Ace moment cand inca razi in hohote, desi ceilalti s-au oprit din ras acum cateva minute.
Acel moment cand ai musafiri surpriza, iar tu esti inca in pijamale.
Acel moment cand ti se pare ca vezi o persoana pe care o cunosti si ii strigi numele, dar nu e acea persoana.
Acel moment cand nu esti sigur daca cineva este fata sau baiat.
Acel moment cand iei telecomanda ca sa raspunzi la telefon.