| LeeMinHo00 a întrebat:

Aveti curajul sa postati o poza cu voi?laughing

15 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Intai posteaza tu tongue

| Liviu a răspuns:

E la profilu meu de ceva timp, deci? aruncati un ochisor, e gratis.In plus, ador sa va sparg monitoarele cu uimitoarea mea 'frumusete' laughing care eclipseaza muste. laughing)

| LoveSleep a răspuns:

Nu. Murim de frică.

| Dariusuu a răspuns:

Pe facebook se postează pozele cu noi. Aici postăm răspunsuri

| AirănMeidăn a răspuns:

Mi-ai gasit punctul sensibil oh fuc
sunt un vampir si nu apar in poze, ce pacat

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu e vorba de curaj, dar poate ca unii nu vor sa-si posteze poze pe toate site-urile...

| LeeMinHo00 explică (pentru DarkOrbitMoon):

Sau poate ca esti urat/a si ti-e rusine rolling on the floor)))

| MskDesign a răspuns (pentru LeeMinHo00):

Nu este tocmai o atitudine corecta din partea ta! Majoritatea vor mai multa intimitate, asta neinsemnand ca este o persoana urata sau frumoasa.

| T0T a răspuns (pentru LeeMinHo00):

Oricum poza mea peste puțin timp va deveni publică pe TPU, dar oricum nu îți voi arăta pentru că după cum gândești dai dovadă de înapoiere intelectuală.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru LeeMinHo00):

M-ai prins. sad

| pufulescu a răspuns:

Pai? Esti mahmura, ai vrea sa vomiti si nu poti? Cand ai vreo stare de-asta iti trimit una pe mesaj privat, nu o pot posta pe profil ca as fi acuzat de terorism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/3844146_700b.jpg

They came to steal my snickers.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu as fi atat de idioata incat sa fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti asa "curajoasa " de ce nu postezi tu? mai ai si nesimtirea sa zici de altii. tipic

poate nu te duce capul la ce ma refeream "Sau poate ca esti urat/a si ti-e rusine "

| p5ych0 a răspuns:

Nu am nicio poza cu mine.