| doaarofata a întrebat:

Aveti principii?! Daca da, care sunt acelea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Aveti principii?"Sunt tentata sa spun "nu", dar se poate interpretalaughing
Nu e ca si cum as respecta un anumit lucru indiferent de situatie. Exceptii si compromisuri pot sa apara oricand.

1 răspuns:
| VictorFenrir a răspuns:

Cred ca aproape toti avem, exceptie fac deputatii rolling on the floor
Sa imi respect promisiunea facuta cuiva, sa nu ma schimbe faptul irealizabil daca as deveni miliardar peste noapte, sa am conceptii si idei propri nu impuse de altii, sa nu ascult muzica de **** rolling on the floor