| Ionică a întrebat:

Ce principii aveti in dragoste? Multumesc!

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sa respect, sa nu insel, sa ma daruiesc in totalitate...

Abh
| Abh a răspuns:

Sa respect si sa fiu respectata, sa incerc sa inteleg chiar daca in prima instanta nu sunt de acord cu partenerul. Cateodata, e loc si de compromisuri, nu poti sa faci intotdeauna cum vrei tu, trebuie sa acorzi putere de decizie si celuilalt.

| Arthur a răspuns:

Principiul: să nu am nici un principiu.

| unikat a răspuns:

Sa iubesc si sa fiu iubit ...nu credr ca mai ai nevoie de altu daca il ai pe asta

| livi_5695 a răspuns:

Sa fiu eu!

| N.Priceputu' a răspuns:

Foarte serioase si demne.Scuze pentru intrebare. Vrei sa-ti procuri niste dragoste?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comunicare eficienta, devotament, sustinere reciproca, respect, totul in echilibru de ambele parti.
Toate cele bune.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta daca mai e valabila intrebarea laughing