| Gig029 a întrebat:

Azi m-am apucat de fumat.
Bine eu fumam și înainte dar ma lăsasem dar m-am apucat iar.
Azi am fumat 1 sau 2 pachete.
Și întrebarea mea este:
Ce se intampla daca te doare gâtul și ești răgușit de la tigari?
Este ceva rău?
sad

2 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Poți face cancer știai asta? Poți rămâne fără Voce știai asta? Bani tai munca ta se duc jumate de salariu numai pe țigări lăsând deoparte asta dar sănătatea ta este afectată grav și ai sa vezi va urma și mai rău Findca nu are nici macar 1 singur plus sau ceva sa fie bine pentru ca sănătatea omului eu nu înțeleg Absolut deloc cum puteți fumat 2 pachet întregi toată ziua și continuați sa faceți așa ani la rând uni chiar toată viața

Pe mine numai fumul lui ma face sa tușesc și nu-l suport deloc ca miros și nu știu cum sal explic e groaznic nu înțeleg de ce faceți asta

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

E ca și cum ai întreba:
"Salut! Am luat un cuțit și mi l-am înfipt în deget. Mă doare și sângerează. E de rău?"
Mai bine lași tutunul.