| denysa_5493 a întrebat:

Azi noapte am visat un fel de morga in care erau mori multi in cosciuge si unii se uitau la mine, la primul etaj erau unii imbracati popular iar la al doilea etaj erau unii mai in varsta ce inseamna asta?
Nu -i asa ca am vise ciudate

1 răspuns:
| RavenBlack a răspuns:

Nu trebuie sa te sperii. In general cand esti agitata sau constientul este suprasolicitat in timpul zilei aceste vise apar frecvent din cauza stresului. Daca ar fi dupa un dictionar de vise, mortii reprezinta o schimbare a vremii, adica a2a zi o sa fie soare. O interpretare simbolica ar fi ca fiecare dintre ei sa reprezinte cate o framantare a ta un fel de a arata ca problemele te privesc si nu te lasa sa te odihnesti. Restul detaliilor, cum ar fi vestimentatia sau varsta celor din vis depind de implicatiile tale.

Sper ca te-am putut lamuri cat de cat.^^