| anonim_4396 a întrebat:

Azi un coleg de al meu a scos de pe card 130 de ron bursa (stiti ca o pune pe card). Dar stiu ca bursa este 180 ron. De ce nuai atat au pus?

Răspuns Câştigător
| aniriiiiii a răspuns:

Probabil iau luat discount, probabil ca el are cardul facut la o anumita banca si a scos de la un bancomat care nu era de la aceeasi banca la care si-a facut cardul si astfel ia discountul mai mare adica i-au oprit 500 d mii desii mi-e greu sa cred, o alta variante ar fi ca nu sunt bani si eu a trebuit sa i-au o bursa de 2 mil 100 si mi-au dat 1 mil 700