| Tiggrounex000Tpu a întrebat:

Hi. Pot pune alocaţia COMPLEMENTARĂ pe card?
Vreau să pun şi alocaţia normală dar şi cea complementară şi bursa şi abonamentul pe acelaşi card, merge?
Mai ales la cea complementară vreau să ştiu.

1 răspuns:
| tzionut a răspuns:

In principiu da. Singurele conditii e ca cei care iti dau banii sa aiba contract cu aceeasi banca, altfel doamna care lunar face viramentul te injura pentru ca trebuie sa faca ordin de plata special pentru tine. Daca ai nevoie de carne proaspata lunar in frigider, insista si poate reusesti, doamna respectiva sigur va spune ca nu se poate pentru a nu isi bate ea capul cu un OP suplimentar.