| anonim_4396 a întrebat:

Bai, Eu am o oarecare teama.:-s. Voi credeti ca ceea ce s-a spus despre 2012 este adevarat?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Se vor alinia planetele.Va fi un fenomen unic de urmarit.Si cam atatbig grin

| Ada... a răspuns:

Bună! Eu cred doar o parte, că în 2012 se va întâmpla ceva, dar în niciun caz sfârşitul lumii.
Totul e să ai credinţă, nimeni nu poate ştii ce se va întâmpla, asa că fii liniştită şi trăieşte-ţi viaţa.winking

| Catte a răspuns:

. asa spuneam si eu.impreuna cu niste prieteni. ceva va fi. dar nu sfarsitul.happy.
la urma urmei. bunica si mama, au spus sa stam linistiti.ca de cand sunt ele pe pamant.trebuia sa murim de mii de ori.hee hee

| Cleona a răspuns:

Adevarul este insa ca nimeni nu poate prezice ce se v-a intampla in viitor, lumea a spus de secole intreci ca va veni sfarsitul lumii dar toti au gresit amarnic!

| Cookie_3999 a răspuns:

Nu laughing adica asa credd

| JustLoveJBForever a răspuns:

Eu nu credoh go on