| dienuk a întrebat:

Credeti ca o sa se intample in 2012 tot ce s-a spus?

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vom vedea ce se întâmplă atunci, dacă mayaşii au avut dreptate sau nu.
Pa, pa.

April
| April a răspuns:

Nu.Nu tot ce socoteste omul previziune asta si este.Multi au tot interpretat catrenele lui Nostradamus, ca sa nu mai vorbim de Apocalipsa.Imaginatia omeneasca e inepuizabila iar cerneala curge de la inceputul civilizatiei...

| juniper a răspuns:

Nu se va intampla nimic, dar vom astepta si vom vedea daca mayasii au avut dreptate sau nu.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

De cativa ani se aud tot felul de preziceri, ca in 2000 va veni sfarsitul, ca o sa fie cutremure in toata lumea.Acuma iar cu 2012. Dumnezeu este Cel care decide cand este momentul potrivit sa se implineasca Scriptura, un lucru e cert. Sfarsitul lumii e aproape, ceea ce este scris se intampla de cativa ani.Cutremure,inundatii,crime,pasapoarte cu coduri(666). Lumea rea.Numai necazuri.
Sa fim mai buni sa ajungem acolo unde trebuie.
Numai bine!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Http://www.nasa.gov/topics/earth/features/2012.html
Aici ai raspunsurile cele mai pertinente.

| HBK a răspuns:

O data fatidica menita sa ne sperie. E doar o speculatie ce nu-si are rostul sa influenteze negativ populatia. Un sfarsit al lumii nu cred ca va veni dar vor continua dezastrele:cutremure, inundatii, caderi economice, politice.Scaderea traiului vietii oamenilor intr-un cuvant.

| Roby67 a răspuns:

Acum cateva zile circula o stire pe NET ca a murit Eminem. Tu ai crezut?

| stefan31 a răspuns:

Nu se va sfarsi lumea in 2012, dar va fi un cutremur foarte mare si vor muri multi oameni.

| nestlebaby a răspuns:

No way!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz. Acestea sunt doar niste chestii de rating.