| vivigirl a întrebat:

Bai! Vreau sa-mi schimb poza de la avatar de pe TPU si nu mergestraight face. Imi spune: "Completeaza numele public! Numarul de caractere din numele public nu trebuie sa depaseasca 50 de caractere" .x_x.Numele e bun raised eyebrows. Am incercat sa-l schimb si la fel imi face chatterbox. ce areeee?! crying

Mersi:*.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Sigur n-ai folosit semne sau spatii in numele de utilizator? Daca, da, atunci alege-ti un nickname, care contine doar litere sau/si cifre. Succes! Numai bine!

P. S. Poate fi doar o eroare temporara a site-ului. Mai incearca si maine, ar trebui sa reusesti.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@Trixxie, multumesc pentru apreciere! Numai bine!

| Ađııa a răspuns:

Si mie mi se intamla la fel. :-l ma enerveaza chestia asta. rolling eyes
Incearca sa pui un nume scurt, si fara caractere de pe alte site`uri straight face Eu am vrut pur si simplu sa scriu "Tokio Hotel" si mi a zis la fel. straight face