| Dianaღ a întrebat:

Vreau sa imi schimb numele la profil, si cand pun unul nou imi spune:
"# Completeaza numele public! Numarul de caractere din numele public nu trebuie sa depaseasca 50 de caractere"...Numele l`am pus, si nu depaseste 50 de caractere... Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Fαntαsy a răspuns:

Am si eu aceeasi problema si cred ca unele caractere cum sunt : Ć χ κ ο ς... contin mai mult de o litera ma intelegi. cum e atunci cand scrii sms-uri. oricum mai sunt pe TPU cativa care au numele cu astfel de caractere si le merg. cred ca dupa un anumit timp iti merge. sad