| loryfenia a întrebat:

Baieti, am o si eu o curiozitate.ce preferati intre o fata timida, retrasa insa care pare cuminte si una care rade mult, este distractiva si dezinhibata? happy

Răspuns Câştigător
| Denis777 a răspuns:

Persoanele timide si retrase sunt cele mai imprevizibilelaughingSunt genul mai calm si retras cred ca o fata in genul primei variante mi se potriveste

6 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Prima varianta deoarece tot asa sunt si eu :p

| LolaLollita a răspuns:

Eu sunt timida, retrasa si cuminte, atunci cand nu cunosc bine persoanele sau nu ma simt comfortabil cu un grup de persoane. Insa cu prietenii mei sunt eu, rad si ma distrez, impreuna cu toti.

| IndiferentXD a răspuns:

Prefer o fata linistita, calculata, simpatica, distractiva, comunicativa (in relatie in special ), sa nu fiu nevoit sa scot de la ea doua cuvinte cu clestele, ma las pagubas happy!

| Denis777 a răspuns:

Prima varianta.

| loryfenia explică (pentru Denis777):

Daca poti sa dai si cateva motivatii.

| Denis777 a răspuns (pentru loryfenia):

Persoanele timide si retrase sunt cele mai imprevizibilelaughingSunt genul mai calm si retras cred ca o fata in genul primei variante mi se potriveste

| pcsick a răspuns:

O femeie puternica e asa cum se simte ea bine, nu tine cont de parerile celorlalti pentru a se schimba pentru cinevawinking