| anonim_4396 a întrebat:

Baieti,ce alegeti Belly Dance sau Twerk?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie îmi place atitudinea ta, nu am mai văzut pe TPU o fata de 17 ani sa aibă un vibe asa bun, si personalitate captivanta.
Mersi, și mie imi plac gusturile mele denisuk happy
Care e melodia preferata pe care faci twerk?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Twerk si geno cu spatele

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oooooo,nice,nice,ti-am mai spus ca mi plac gusturile tale

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Turbofin, e magistral grasu ala.
Într-adevăr, prima melodia e cool, ai provoca ceva alunecări de teren dacă ai face twerk pe melodia aia.
Si ce mai suflețel piesa la vederelaughing
Tu ai stilul swag de vestimentație și atitudine în public?

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

In public sunt ca toate celelalte. Port trening, sau ceva blugi evazati cu ceva decolteu, uneori ma imbrac ca sa-mi iasa formele in evidenta si ma comport ca o fata careia ii place viata.Nu merg cu nasu pe sus si nu ma comport de parca as fi regina.Am si eu defecte la comportament, mai injur, mai imi bag, mai imi scot...Anturaju cica

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Cata sinceritate laughing Da, toți avem astfel de scăpări, doar nu suntem habotnici. Vad ca iti place sa te îmbraci sa îți iasă formele în evidenta, nu trebuie sa o mai spui de doua ori big grin
De când vb cu tine nu mai foame imi e laughing
Colanți not?

| denidenisa2139 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu suport colantii.Mi se par ciudati si prea mulati.Si sunt fel si fel de dobitoci in oras si judeca...

| anonim_4396 explică (pentru denidenisa2139):

Mie îmi place atitudinea ta, nu am mai văzut pe TPU o fata de 17 ani sa aibă un vibe asa bun, si personalitate captivanta.
Mersi, și mie imi plac gusturile mele denisuk happy
Care e melodia preferata pe care faci twerk?

| SharpEagle a răspuns:

Belly Dance si-apoi twerk. Si-apoi...laughing