| NのON a întrebat:

Baieti, cum arata fata perfecta pentru voi. Incep eu:
In primul rand personalitatea: Trebuie sa fie inteligenta, iubitoare, sa aiba simtul umorului dezvoltat bla bla bla... toata treaba aia buna laughing
Aspectul: sa fie buna (optional) sa aiba pielea alba usor pistruiata, parul roscat natural, tatuaje pe gat (de preferat 2 trandafiri). Culoarea ochilor nu conteaza dar as prefera sa fie verzi sau albastrii.
Ocupatiile: Gamerita :X sa fumeze laughing si sa-i placa marijuana rolling on the floor
Sunt nebun, stiu. Astept raspunsuri big grin

15 răspunsuri:
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Zici tu acum asa, dar cand te indragostesti, nu mai conteaza nimic din ce ai mentionat mai sus. laughing

| NのON explică (pentru vreauTotulSauNimic):

Adevarat! In + ce am descris mai sus e "fata perfecta" dar mie imi plac toate laughing

| vreauTotulSauNimic a răspuns (pentru NのON):

Ati fi perfecti toti daca n-ati avea "defectul" asta.
Sa fiti innebuniti dupa orice fusta si decolteuu. laughing, fara suparare. :d

| NのON explică (pentru vreauTotulSauNimic):

Perversitatea e cel mai frumos lucru atunci cand esti baiat, fetele n-au cum sa inteleaga._.

| MioaraParalescu a răspuns (pentru vreauTotulSauNimic):

Ati fi perfecte toate daca nu ati mai lasa decolteul la vedere si fusta scurta pana la buci laughing
Cu buna stiinta faceti treaba asta ca sa ne faceti sa o luam razna! laughing

| vreauTotulSauNimic a răspuns (pentru MioaraParalescu):

Gresit. Nu toate facem asta. tongue
O fata adevarata stie sa cucereasca un baiat si imbracata!

| MioaraParalescu a răspuns (pentru vreauTotulSauNimic):

Foarte adevarat!
Tot respectul pentru fetele cu bun simt care nu umbla pe strada pe jumatate dezbracate!

| Wøodenpints a răspuns:

De ce am impresia că ești un virgin plin de coșuri căruia a fuma iarbă i se pare ceva cool?
Ești praf băi puță.

| Wøodenpints a răspuns:

La cum ai descris că ai vrea să arate fata perfectă pentru tine, sigur citeşti poezii din Labiş în fiecare seară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Personalitate : Sa aiba simtul umorului,inteligenta,dragastoasa,iubitoare,calma.
Aspect : sa fie sexy,sa aiba piele alba cu pistrui ( nu neaparat ), sa fie bruneta, sa aiba ochii caprui sau albastrii ( albastru gheata ), sa aiba buze trandafirii, picioare inalte si suple.
Ocupatii : sa bea tequila :X laughing si sa iubeasca sexu laughing.

| fadnox a răspuns:

Care-i faza cu `gamerita`? ce inseamna, adica?

| NのON explică (pentru fadnox):

Gamer - Adica persoana careia ii plac jocurile pe pc/console... si gamerita e femininul laughing

| fadnox a răspuns (pentru NのON):

A, credeam ca-i ceva mai complicat

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

1.Desteapta.Nu neaparat foarte desteapta dar nici proasta.
2.Sa aiba fundul mediu, sanii mari si talia subtire.
3.Sexul big grin