| iamharrystylesgirl a întrebat:

Baieti...voua chiar va plac buzele pline la o fata?

7 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Da, mai ales cele care au botic de rățușcă.
Normal că nu le plac, buzele trebuie să fie armonioase nu hidoase.

| SkyPilot a răspuns:

Mie nu. Sa aiba forma frumoasa, sa fie moi si umede si sa stie fata ce sa faca cu ele happy

Răspuns utilizator avertizat
| LifeIsColour a răspuns:

laughing Aveti ceva cu buzele pline mai nou... daca intrebi pe cineva care este idolul lui/ei in materie de frumusete o sa spuna"Madalina Ghenea clar, are buze pline, proeminente, ochi nu stiu cum, nas nu stiu de care"...nu e chiar asa.Recunosc,ea este tiparul unei femei frumoase, nu poti spune ca are trasaturi urate la fel cum nu poti spune nici ca o fata cu buze subtiri ar fi urata sau deloc sexy.Ei bine, degeaba ai buze mari daca trasaturile fetei sunt asezate ca naiba, daca expresia fetei tale nu este una placutahappy

| d3javw a răspuns:

Sunt ok dar sa fie in concordanta cu trasaturile fetei

| KraddyQ a răspuns:

Da, saruta bine

| RazvanPFP a răspuns:

Nu. Mie cel putin nu.